Projektligji për Profesionete Rregulluara në Republikën e Kosovës

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka miratuar Projektligjin për Profesionete Rregulluara në Republikën e Kosovës.

© Portali Shkollor- Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë. 

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Article

Projektligji për Provimin e Maturës Shtetёrore

Next Article

Mbi librin "Instinkti i vdekjes"

Related Posts