Urimet më të bukura që mund t’i dërgoni njerëzve të dashur për ditëlindje

Datat e lindjes së personave tanë më të dashur janë të rëndësishme edhe për ne, prandaj mundohemi t’i zgjedhim fjalët më të bukura për t’i uruar çdo vit.

Ne të gjithë festojmë datën e lindjes çdo vit me familjarë, miq e kolegë. Të njëjtën gjë e bëjnë edhe ata. Ndonjëherë një mesazh i bukur me fjalë të dala nga zemra mjafton t’ia zbukurojë ditën personit që feston ditëlindjen. Më poshtë mund t’i gjeni disa urime të ëmbla që mund t’i shfrytëzoni për familjarët, miqtë e kolegët tuaj. 

Gëzuar ditëlindjen! Shpresoj që të gjitha dëshirat dhe ëndrrat e tua për ditëlindje të realizohen.

Një vit tjetër plot aventura të pret. Mirëprite duke e festuar ditëlindjen tënde me madhështi dhe shkëlqim. Të uroj një ditëlindje të lumtur dhe plot argëtim!

Harroje te kaluarën; Shiko përpara për të ardhmen, sepse gjërat më të mira nuk kanë ardhur ende.

Ju uroj një ditë të mbushur me lumturi dhe një vit të mbushur me gëzim. Gëzuar ditëlindjen!

Të dërgoj buzëqeshje për çdo moment të ditës sate të veçantë… Kalofsh bukur dhe një ditëlindje të lumtur!

Shpresoj që dita juaj e veçantë t’ju sjellë gjithçka që dëshiron zemra juaj! Këtu ju uroj një ditë plot surpriza të këndshme! Gëzuar ditëlindjen!

Në ditëlindjen tuaj ne urojmë për ju që çdo gjë që dëshironi më shumë në jetë t’ju vijë ashtu siç e keni imagjinuar ose më mirë. Gëzuar ditëlindjen!

Duke dërguar një buqetë lumturie, ju uroj një ditëlindje të lumtur!

Ju uroj një ditë të bukur me shëndet dhe lumturi përgjithmonë. Gëzuar ditëlindjen!

Në këtë ditë të mrekullueshme, ju uroj më të mirat që ka për të ofruar jeta! Gëzuar ditëlindjen!

Mund të mos jem pranë teje për të festuar ditën tënde të veçantë me ty, por dua të dish se po mendoj për ty dhe po të uroj një ditëlindje të mrekullueshme.

Uroj që të gjitha dëshirat tua të realizohen. Gëzuar ditëlindjen!

Është gjithmonë kënaqësi t’i urosh ditëlindjen dikujt kaq të ëmbël.

Në këtë ditë të veçantë, unë ngre një dolli për ty dhe jetën tënde. Gëzuar ditëlindjen.

Nuk mund ta besoj sa me fat jam që kam gjetur një mik/mikeshë si ti. Ti e bën çdo ditë të jetës sime kaq të veçantë. Është qëllimi im të sigurohem që ditëlindja jote të jetë një nga ditët më të veçanta ndonjëherë. Mezi pres të festojmë bashkë!

Shpresoj që sot, në festën tuaj, të kërceni dhe të tjerët të këndojnë ndërsa ju festoni me gëzim ditëlindjen tuaj më të mirë.

Era Baliu

© Portali Shkollor – Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë.

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Article

Si të krijoni fytyrën e babagjyshit me fruta? Ja disa ide zbukurimi

Next Article

Lojëra feste të Vitit të Ri për fëmijë

Related Posts