Struktura e vitit shkollor 2017-2018 të arsimit parauniversitar

Sipas udhëzimit të publikuar nga MAS të firmosur nga ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla, dhe ai i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi e hëna e dytë e shtatorit është dita e parë e shkollës për nxënësit e arsimit parauniversitar.

© Portali Shkollor- Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë. 

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Article

Çelet ekspozita “Unë dhe mësuesja”

Next Article

Ministrat shqiptarë eliminojnë shqiptarët!

Related Posts