MSH/Publikohen rezultatet e provimit të gjuhës së huaj (Matura 2019)

Qendra e Shërbimeve Arsimore ka publikuar rezultatet e provimit të Gjuhës së huaj. Maturantët/kandidatët do të mund të njihen me rezultatet që kanë arritur nëpërmjet kodit personal.

© Portali Shkollor – Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë.

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Article

Biblioteka udhëtuese

Next Article

Rregullorja e shkollës

Related Posts
më shumë

Homeri, Leksioni 6

Dr.Ermira Ymeraj ka hartuar në ndihmë të maturantëve dhe mësuesve programin orientues për letërsinë. Në leksionin e gjashtë…