Kodi i etikës së mësuesit në arsimin parauniversitar publik dhe privat

Kodi i etikës së mësuesit në arsimin parauniversitar publik dhe privat në Republikën e Shqipërisë, miratuar nga Ministria e Arsimit.

© Portali Shkollor- Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë. 

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Article

Drejtoresha e ZVA Elbasan, Anila Çota: Si i përballuam sfidat e këtij viti shkollor dhe çfarë na pret në shtator

Next Article

10 universitetet më të mirë në Europë

Related Posts