21 nxënësit e shkëlqyer të Tiranës

Tirana është ndryshe!

Falë iniciativës së bashkisë së Tiranës, kryeqyteti është dekoruar me fotot e nxënësve të shkëlqyer.

“Këtë mëngjes e kemi dekoruar qytetin me një “produkt” që na jep shpresë për të ardhmen”, shkruan Veliaj dhe publikon fotot e 21 nxënësve të shkëlqyer. Shikojini edhe ju.

©Portali Shkollor – Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Article

Elbasan, klasat digjitale realizuan orë të hapura

Next Article

Ministrja Nikolla ndjek një orë mësimi në klasën e parë

Related Posts